займы онлайн займ на карту займ онлайн займы на карту займы онлайн на карту микрозаймы онлайн микрозайм онлайн микрозайм на карту микрозаймы кредит онлайн на карту займ на карту онлайн кредит на карту срочный займ на карту займ онлайн на карту микрозаймы на карту

Info

Club Hollywood on suurepärase asukohaga vanalinna servas asuv trendikas ja noortepärane ööklubi, mis on populaarne peopaik nii kohalike peoloomade kui ka turistide hulgas.  Klubi on avatud kolmapäevast laupäevani ning uksed avatakse igal õhtul kell  23.00. Klubi mahutab kuni 1500 inimest ning omab tipptasemel heli- ja valgustehnikat. Lisaks on klubis olemas VIP ala koos eraldi baariga . Palju auhindu võitnud show-baarmenid teenindavad teid baaris sõbralikult ja rõõmsameelselt.

DJ-puldis keerutavad plaate oma ala parimad Eesti DJ-d  nagu näiteks DJ Bad J, DJ Defkut, DJ Nova, DJ Muud, DJ MHKL, DJ K-Sein, DJ Möls, DJ Kikko J, DJ Kermo Hert, DJ Kert Klaus, DJ Andi Raig, DJ Erkki Sarapuu, DJ Ruff, DJ Sven Arusoo, DJ Marc F & Artur F jne. Samuti on Hollywoodis esinenud mitmed meie enda kuulsaimad artistid ning bändid. Club Hollywood korraldab mitmeid populaarseid sariüritusi, nagu Bad Jam, Grind, Tantsuparadiis, Candy Shop, The Def-Show, Dance of Colors, Pack the Place, Shock, Hirmo Faktor ja muidugi kurikuulsad Ladies Night´id igal kolmapäeval. Muusikaliselt pakub klubi midagi igale maitsele. Peamiselt saab jalga keerutada mainstream muusika saatel, kuhu vahele on põimitud ka käesoleva hetke hitte eri žanritest. Club Hollywoodis on esinenud mitmed tuntud välismaised DJ-d, artistid ja bändid nagu DJ Paul Oakenfold, Stonebridge, Sebastian Gamboa, Panacea, John B, Andy Ward, Alex Ellenger, Moguai, Richard Durand, Deep Josh, Paul Darey, Marcel Woods, Blank & Jones,Vicky Devine, DJ-de duo Cosmic  Gates, Bob Sinclar, Basement Jaxx, Looptroop, White Stripes, HIM, BrainStorm, Fintelligens, Barbara Tucker, Jocelyn Brown, DJ Paul Daykene, Clawfinger, The Rasmus, Illa J, Delinquent Habits, Dimitri from Paris, Syn Cole jpt.

Club Hollywoodis on hea võimalus korraldada suuremate ürituste/konverentside järelpidusid, rentides osa klubist või terve klubi. Võimalus on ka teha järelpidu mõnel meie programmis oleval populaarsel klubiõhtul ning soovi korral alustada  õhtut paar tundi enne uste avamist privaatsemas õhkkonnas. Klubis on võimalik reserveerida laudasid või suuremaid istumisalasid vastavalt inimeste arvule ning  soovi korral koos suupistete ja napsuga.