займы онлайн займ на карту займ онлайн займы на карту займы онлайн на карту микрозаймы онлайн микрозайм онлайн микрозайм на карту микрозаймы кредит онлайн на карту займ на карту онлайн кредит на карту срочный займ на карту займ онлайн на карту микрозаймы на карту

Info

Club Hollywood on suurepärase asukohaga vanalinna servas asuv trendikas ja noortepärane ööklubi, mis on populaarne peopaik nii kohalike peoloomade kui ka turistide hulgas.  Klubi on avatud kolmapäevast laupäevani ning uksed avatakse igal õhtul kell  23.00. Klubi mahutab kuni 1500 inimest ning omab tipptasemel heli- ja valgustehnikat. Lisaks on klubis olemas VIP ala koos eraldi baariga . Palju auhindu võitnud show-baarmenid teenindavad teid baaris sõbralikult ja rõõmsameelselt.

DJ-puldis keerutavad plaate oma ala parimad Eesti DJ-d ja välisartistid. Samuti on Hollywoodis esinenud mitmed meie enda kuulsaimad artistid ning bändid. Club Hollywood korraldab mitmeid populaarseid sariüritusi nagu Bad Jam, Grind, Aloha House Party, Tantsuparadiis, Candy Shop, Dance of Colors ja muidugi kurikuulsad Ladies Night´id kolmapäeviti. Muusikaliselt pakub klubi midagi igale maitsele. Peamiselt saab jalga keerutada mainstream muusika saatel, kuhu vahele on põimitud ka käesoleva hetke hitte eri žanritest. Club Hollywoodis on esinenud mitmed tuntud välismaised DJ-d, artistid ja bändid nagu DJ Basement Jaxx, Dimitri from Paris, Syn Cole, Sigma, London Elekricity, Kove, Elliphant, Maduk jpt.

Club Hollywoodis on hea võimalus korraldada suuremate ürituste/konverentside järelpidusid, rentides osa klubist või terve klubi. Võimalus on ka teha järelpidu mõnel meie programmis oleval populaarsel klubiõhtul ning soovi korral alustada  õhtut paar tundi enne uste avamist privaatsemas õhkkonnas. Klubis on võimalik reserveerida laudasid või suuremaid istumisalasid vastavalt inimeste arvule ning  soovi korral koos suupistete ja napsuga.