Info

Club Hollywood on suurepärase asukohaga vanalinna servas asuv trendikas ja noortepärane ööklubi, mis on populaarne peopaik nii kohalike noorte kui ka turistide hulgas.  Klubi on avatud kolmapäevast laupäevani ning uksed avatakse 23.00. Klubi mahutab kuni 1500 inimest ning omab tipptasemel heli- ja valgustehnikat, lisaks olemas eraldi VIP baar. Palju auhindu võitnud show-baarmenid teenindavad teid baaris sõbralikult ja rõõmsameelselt.

DJ-puldis keerutavad plaate oma ala parimad Eesti DJ-d  nagu DJ Bad J, DJ Defkut, DJ Critikal, DJ Paul Oja,DJ Kermo Hert, DJ Kert Klaus, Rulers Of The Deep  jne ning esinenud mitmed meie enda kuulsaimad artistid ning bändid. Club Hollywood korraldab mitmeid populaarseid sariüritusi, nagu Bad Jam, Candy Shop, Big Bängers, Blazin Beats, The Def-Show, Full Moon Party, Dance of Colors , Dance Maniacs ja muidugi kuulsad Ladies Night´id igal kolmapäeval. Muusikaliselt jaotuvad klubiõhtud tavaliselt kolmapäev,neljapäev – club mainstream, reedesed peod on alati urban/musta  muusika peod erinevate variatsioonidega, laupäeviti klubilikum muusika – electro/house/club mainstream.   Club Hollywoodis on esinenud ka mitmed tuntud välismaised DJ-d, artistid ja bändid nagu DJ Paul Oakenfold, Stonebridge, Sebastian Gamboa, Panacea, John B, Andy Ward, Alex Ellenger, Moguai, Richard Durand, Deep Josh, Paul Darey, Marcel Woods, Blank & Jones,Vicky Devine, DJ-de duo Cosmic  Gates, Bob Sinclar, Basement Jaxx, Looptroop, White Stripes, Him, BrainStorm, Fintelligens, Barbara Tucker, Jocelyn Brown, DJ Paul Daykene, Clawfinger, The Rasmus, Illa J, Delinquent Habits jpt.

Club Hollywoodis on hea võimalus korraldada suuremate ürituste/konverentside järelpidusid rentides osa klubist või terve klubi. Võimalus on ka teha järelpidu mõnel meie programmis oleval populaarsel klubiõhtul ning soovi korral alustada  õhtut paar tundi enne uste avamist privaatsemas õhkkonnas. Klubis on võimalik reserveerida laudasid või suuremaid istumisalasid vastavalt inimeste arvule ning  soovi korral koos suupistete ja napsuga.