Klubist

Klubist

Club Hollywood on suurepärase asukohaga vanalinna servas asuv trendikas ja noortepärane ööklubi, mis on populaarne peopaik nii kohalike peoloomade kui ka turistide hulgas.  Klubi on avatud kolmapäevast laupäevani ning uksed avatakse igal õhtul kell  23.00. Klubi mahutab kuni 1500 inimest ning omab tipptasemel heli- ja valgustehnikat. Lisaks on klubis olemas VIP ala koos eraldi baariga . Palju auhindu võitnud show-baarmenid teenindavad teid baaris sõbralikult ja rõõmsameelselt.

DJ-puldis keerutavad plaate oma ala parimad Eesti DJ-d ja välisartistid. Club Hollywood korraldab mitmeid ülipopulaarseid sariüritusi nagu Grind, Aloha House Party, Flex, Dance of Colors ja muidugi kurikuulsad Ladies Night´id kolmapäeviti. Muusikaliselt pakub klubi midagi igale maitsele. Club Hollywoodis on esinenud mitmed tuntud välismaised DJ-d, artistid ja bändid nagu Sam Feldt, Matisse & Sadko, Valentino Khan, Nghtmre, Sikdope, Little Big, Tungevaag & Raaban, Syn Cole, Sigma, London Elektricity, , Elliphant, Metrik, Maduk, Fred V & Grafix, Madisson Mars, Oh Wonder, Sofi Tukker jpt.

Club Hollywoodis on hea võimalus korraldada suuremate ürituste/konverentside järelpidusid, võimalus on ka teha järelpidu mõnel meie programmis oleval populaarsel klubiõhtul ning soovi korral alustada  õhtut paar tundi enne uste avamist privaatsemas õhkkonnas. Klubis on võimalik reserveerida laudasid või suuremaid istumisalasid vastavalt inimeste arvule.