Klubist

Klubist

Club Hollywood on suurepärase asukohaga vanalinna servas asuv trendikas ja noortepärane ööklubi, mis on populaarne peopaik nii kohalike peoloomade kui ka turistide hulgas. Klubi mahutab kuni 1400 inimest ning omab tipptasemel heli- ja valgustehnikat. Lisaks on klubis olemas VIP-ala koos eraldi baariga.

DJ-puldis keerutavad plaate oma ala parimad Eesti DJ-d ja välisartistid. Muusikaliselt pakub klubi midagi igale maitsele. Club Hollywoodis on esinenud mitmed tuntud välismaised DJ-d, artistid ja bändid nagu Sub Focus, Sigma, DJ Fresh, Sam Feldt, Matisse & Sadko, Valentino Khan, Nghtmre, Sikdope, Little Big, Tungevaag & Raaban, Syn Cole, London Elektricity, Elliphant, Metrik, Maduk, Fred V & Grafix, Madisson Mars, Oh Wonder, Sofi Tukker jpt.

Club Hollywoodis on hea võimalus korraldada suuremate ürituste/konverentside järelpidusid, võimalus on ka teha järelpidu mõnel meie programmis oleval populaarsel klubiõhtul ning soovi korral alustada  õhtut paar tundi enne uste avamist privaatsemas õhkkonnas. Klubis on võimalik reserveerida laudasid või suuremaid istumisalasid vastavalt inimeste arvule.